• RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin

Najciekawsze wpisy:

Tanie przeprowadzki

Ważne zmiany w życiu rozpoczynasz od przenosin W pewnych sytuacjach życie ...

Co zrobić, aby być

Wypoczynek to coś na pewno istotnego. Gdy człowiek zapomina o ...

Co interesującego m

Obecnie już coraz rzadziej można napotkać ludzi, którzy nie posiadają ...

Najbardziej znacząc

Rozmyślasz na bardzo poważnie o tym jakie gierki komputerowe mają ...

Meble na wymiar i drzwi przesuwne, czyli w jaki sposób zaaranżować garderobę?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba to pokój, w którym trzymamy wszelkie swoje rzeczy. W ogóle nie musi być nią ogromne pomieszczenie, aby utrzymać tam odpowiedni porządek. Swoją rolę będzie spełniać ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pomieszczeniu. W takim wypadku dobrze sprawdzą się drzwi przesuwne, aby odseparować garderobę od sypialni.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Przechowywane rzeczy to najważniejszy czynnik, który wpływa na urządzenie garderoby. W zależności od rodzaju ubrań, które posiadamy, musimy podjąć decyzję, czy w naszych meblach musi znajdować się dużo drążków z wieszakami, szuflad lub może półek. Dobrze jest także zastanowić się czy będziemy potrzebować dodatkowego przestrzeni na przeróżne sprzęty, jak np. żelazko czy deska do prasowania.

Jeśli mamy mało miejsca na garderobę, świetnym wyborem będzie zakup szafy na wymiar. Jest to rewelacyjny sposób na zwiększenie miejsca na swoje rzeczy, a także różne dodatki. Świetnym pomysłem są meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z pakownych szaf ubraniowych. Świetną decyzją będzie również pojemna szafa narożna, która powiększy ilość niezbędnej przestrzeni do magazynowania naszych ubrań.

Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce
Rewelacyjnym pomysłem na zwiększenie przestrzeni użytkowej garderoby jest zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet gdy jest to samodzielny pokój. Przez zastosowanie drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 przestrzeni, która jest niezbędna do uchylenia zwykłych drzwi. Możemy zdecydować się na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. poprzez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Należy pamiętać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Bardzo istotne jest także odpowiednie oświetlenie garderoby. Niezwykle ważne jest, aby światło docierało do wszelkich półek, a także zakątków pokoju. W przypadku dużych pomieszczeń trzeba skupić się też na oświetleniu punktowym, ponieważ oświetlenie ogólne może nie być właściwe do zapewnienia odpowiedniej ilości światła. Warto zastanowić się nad nabyciem LED-ów. Wykorzystują one niewiele energii oraz można zamontować je w różnych miejscach, gdyż mają one najróżniejsze formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie należy zapominać jest lustro. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże powiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi swobodne przeglądanie się podczas wybierania stroju. Jeśli Twoja garderoba jest nieduża, warto wybrać lustro wiszące. Świetną decyzją jest również wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczone jest lustro.

Comments are closed.